Základní sestava:

Bulbakh - Petrouš, Komínek, Vávra, Řehák, Cháb, Pelikán, Vostracký, Kalaš, Sedláček, Nový

Střídající:

Rams (B), Pospíšil, Volek D., Macek, Bogár, Rybka, Volek T.

Ve středu jsme se v rámci čtvrtfinále Poháru SKFS setkali se soupeřem z krajského přeboru. Soupeřem byly SK Poříčany. V tomto zápase jsme nastoupili s neobvyklou sestavou, a i přesto se nám soupeře dařilo úspěšně potrápit. Po prvním poločase jsme byli vedoucím týmem, ale Poříčany nakonec zvítězili 1:2.

Do vedení jsme se dostali hned v 11. minutě po gólu Sedláčka. Soupeři se ale v 26. minutě podařilo vyrovnat. Druhý poločas už moc vyložených šancí nepřinesl, ale soupeři se v 81. minutě podařilo dostat do vedení 1:2 a zápas tímto výsledkem i skončil.

Do zápasu jsme vešli s velkou aktivitou a do první šance se nám povedlo dostat hned v 1. minutě. Po chybné rozehrávce se Sedláček s míčem dostal až do vápna. Přihrál za sebe na Pelikána, který z kraje vápna vystřelil, ale trefil soupeře. Z odrazu se balon dostal opět k Sedláčkovi, ale míč se mu již nepodařilo úspěšně dostat do malého vápna.

K další velké šanci jsme se dostali opět my a tentokrát úspěšně. Petroušův out prodloužil za sebe hlavou Řehák na Novýho, který balon opět prodloužil za sebe na Sedláčka, a ten vzal vše do svých rukou, utekl protihráči a nekompromisně uklidil míč k levé tyči a poslal nás do vedení.

V 15. minutě rozehrál Pelikán standartku do vápna, ale hlavou se nám podařilo trefit pouze soupeře.

V 18. minutě měly Poříčany k dispozici standartku před velkým vápnem. Soupeř zkusil vystřelit přímo na bránu, ale pouze do rukavic Bulbakha

Soupeři se ale i přes naši aktivitu povedlo ve 26. minutě vyrovnat. Roh soupeře skončil přímo na hlavě Dvořáka. Jeho hlavičku zkusil zastihnout Bulbakh, ale bohužel ji chytil až za brankovou čarou.

Ve 35. minutě jsme se opět hnali do útoku. Až do vápna se dostal Sedláček, který měl možnost nahrát na Novýho před bránu. Sedláček ale zvolil úspěšnou kličku přes soupeře, ale jeho střela byla už neúspěšná.

3 minuty na to jsme měli k dispozici roh. Ten se ale soupeři povedlo dostat za vápno, odkud z voleje zkusil vystřelit Nový. Jeho střela ale bohužel šla přes bránu.

Poslední šance prvního poločasu byla na straně Poříčan. Soupeř se pokusil o přihrávku skrz vápno, ale Vávrovi se na poslední chvíli podařilo skluzem vyrazit míč do zámezí.

Do kabin jsme tedy odcházeli za stavu 1:1.

První patnáctiminutovka druhého poločasu žádné vyložené šance nepřinesla.

K první šanci došlo až v 60. minutě, kdy Nový poslal centr do vápna. Sedláčkovi se ale o pár centimetrů nepodařilo míč kousek před bránou zpracovat, a tím náš útok skončil.

V 62. minutě jsme se po rohu opět mohli dostat k šanci. Míč ve vápně zachytil Petrouš, ale jeho přihrávku malým vápnem nestihnul nikdo zachytit.

Do útoku se nám povedlo dostat ještě v 75. minutě, kdy až na Sedláčka propadnul náš out a se soupeřem na těle sprintoval po levé straně až k vápnu. Jeho střela ale skončila přes.

V 81. minutě se ale soupeři zadařilo dostat se do vedení. Po jejich dlouhém nákopu se Poříčanům zadařila pěkná kombinace, po které Janko vystřelil z kraje velkého vápna a trefil se k pravé tyči.

Po tomto gólu jsme se už k moc šancím bohužel nedostali a bohužel čtvrtfinále Poháru SKFS skončilo lépe pro Poříčany, které si z Jinočan odvezly výhru 1:2.