• Probíhá nábor nových dětí pro ročníky 2006-2012.
  • Hledáme  nové rodiče-trenéry, kteří mají zájem se podílet na průpravě dětí. více...

Zlatníky - FK Jinočany 2:3 14.4.2018

Zlatníky - FK Jinočany 2:3

Další zápas soutěže jsme odehráli na hřišti našeho přímého souseda v tabulce mužstva Zlatník které na nás ztrácelo 1 bod.
Za příjemného jarního počasí jsme jeli do Zlatník pro 3 body, nic jiného jsme si nepřipouštěli:-) .
Opět se sešel slušný počet hráčů tentokrát 18 a bylo z čeho vybírat, na trávník jsme poslali mužstvo v rozestavení s jedním hrotovým útočníkem a pětičlenou zálohou.
Od začátku zápasu jsme si vytvořili mírnou převahu, která vedla i k šancím, které jsme bohužel, jak už je naším zvykem na jaře neproměňovali. Nejvíce se v zahazování činil Igor Bogár, který měl sám tři. Jak se říká "nedáš dostaneš" a bohužel to samé platilo i v našem případě. Soupeř se po 25 minutách dostal po nádherné střele a otevřel skore. V tu chvíli hráčům soupeře narostli křídla a dostávali nás chvílemi pod tlak. V této pasáži nás podržel náš brankář, který chytil několik šancí soupeře. Ke konci poločasu se hra zklidnila a za stavu 1:0 se odcházelo do šaten.
O přestávce jsme si vyříkali co nás trápí a změnili rozestavení na dva klasické útočníky kdy se do útoku posunul Pavel Adámek. Tato změna hned od začátku přinesla svoje ovoce. Začali jsme soupeře lépe napadat a donutili ho k chybám. Lépe se do hry zapojovali naši krajní hráči a po jednom z centrů Pavel Adámek vyrovnal 1:1. Za několik minut se situace opakovala jako přes kopírák a opět po centru z levé strany nás stejný hráč dostal do vedení 1:2. Nadále jsme hráli aktivně a soupeře přehrávali, vypadalo to že mu dochází síly. V cca 80 minutě jsme svým napadáním vybojovali míč a po krásné akci se konečně trefil i Igor Bogár 1:3. Od té chvíle se zápas jen dohrával, ještě ale soupeř v 90 minutě po naší chybě snížil na 2:3 Tímto výsledkem zápas skončil a mi vezeme kýžené 3 body, čímž jsme se posunuli na průběžné 2 místo v tabulce se ziskem 32 bodů.
Chtěl bych tímto poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a hlavně bojovnost i když se úplně herně nedařilo.

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na naše skvělé fanoušky kteří nás opět přijeli podporovat!!!! DĚKUJEME

BRANKY: Adámek 2, Bogár