Guldán - Vávra, Komínek, Petrouš, Volek T., Bogár, Pospíšil, Pelikán, Řehák, Sedláček, Macek

Střídající:

Nový, Volek D., Cháb, Vostracký, Kalaš, Ambrus

Nedělní mistrovské utkání ve Slaném nám bohužel body nepřineslo.

Prvních 10 minut žádné vyložené šance nepřineslo, měli jsme problém s přechodovou fází do útoku. Poločasem nás provázelo mnoho nepřesností, ale i přes to jsme se dostali k několika šancím, které se nám ale nepodařilo dostat mezi tři tyče.

V 11. minutě přišel první a taky poslední gól utkání. Dlouhý centr z vápna soupeře zachytil až na našem vápně Bíba, který centrem poslal míč před bránu, kde hlavičkoval Marek. Tento pokus vyrazil nad sebe Guldán, ale míč do brány stihnul ještě hlavou dorazit stejný hráč, a to Matyáš Marek.

Z našeho mužstva soupeři několikrát pohrozil Pelikán. Ve 20. minutě bohužel skončila jeho hlavička těsně vedle brány. Několikrát se pokusil vystřelit ze střední vzdálenosti, ale všechny střely šly bohužel mimo.

Po zbytek poločasu neměl vyložené šance už ani soupeř, ale i přesto se většinu poločasu hrálo na naší polovině.

Těsně před koncem jsme se ale konečně dostali do šance. Míč se dostal k Mackovi, kterému se povedlo obehrát soupeře a skvěle našel před vápnem Sedláčka. Ten míč ještě posunul na Bogára, který střelou trefil pouze náruč brankáře.

První poločas již nic víc nepřinesl a my jsme do kabin odcházeli za stavu 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se dvěma změnami. Ze hřiště odešel Petrouš a Řehák a do zápasu nastoupil Cháb a Ambrus.

Do hry jsme vstoupili lépe než do prvního poločasu. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a k vyloženým šancím se již nedostal.
V 63. minutě pak došlo ke střídání, kdy hřiště opustil Bogár a místo něj nastoupil Nový.

V 68. minutě se Pelikán opět pokusil o střelu ze střední vzdálenosti. Prudká střela šla na bránu, ale bohužel do rukavic brankáře.

Posledních 20 minut ale bylo herně rozhodně našich. Soupeř se na naši polovinu dostával spíše jen ze standartních situací.

V 75. minutě nastoupil do hry Kalaš a odešel Pospíšil.

V 79. minutě jsme se dostali k obrovské šanci opět my. Po Mackově standartce se na kraji vápna dostal ke střele Volek, který z voleje vystřelil a brankář neměl šanci. Střela ale bohužel trefila tyč. K další šanci se pak opět ze střední vzdálenosti dostal Pelikán. Střelu ale brankář zachytil.

Do hry se ještě 82. minutě dostal Vostracký, který vystřídal Macka.

Zápas již nic zajímavého nepřinesl a výsledek tak zůstal stejný jako po prvním poločase, a to 1:0.