Rams - Komínek, Petrouš, Ambrus, Volek T., Pivrnec, Pelikán, Nový, Kalaš, Bogár, Sedláček

Střídající:

Macek, Cháb, Vostracký, Volek D., Řehák, Vávra, Pospíšil

Sobotní mistrovské utkání v Novém Strašecí nám přineslo vysokou výhru 0:4!

První poločas doprovázel nespočet standartek. Hra byla z obou stran poměrně vyrovnaná, ale i přes to se domácí k moc vyloženým šancím nedostali.

K první šanci jsme se dostali my, kdy se Kalaš hnal po lajně, ale přihrávka na Bogára před vápno byla odražena. K míči se dostal ještě Pelikán, který byl ale nepřesný.

Ve 29. minutě jsme se konečně dostali do vedení. Kalaš poslal dopředu dlouhý out, který propadnul za obranu a míče se ujal Sedláček. Novostrašecký brankář Sedláčka srazil k zemi, ale míč se dostal ještě na Volka, který míč uklidil do brány. 0:1.

V jisté části poločasu začal jít zápas i do poměrně vyhrocených situací, domácí začali hrát ostřeji, než by se nám líbilo.

Ve 43. minutě mohli novostrašečtí vyrovnat. U míče byl před vápnem Rams, proti kterému se rozběhnul Nováček a Ramsův nákop zblokoval. Nováček se míče ujal a řítil se po kraji vápna, odkud nacentroval balon před úplně odkrytou bránu. Mrázek ale naštěstí míč nestihnul zachytit.

Po rozehrávce, která následovala hned po soupeřově šanci rozehrál Rams na Komínka, který poslal dlouhý míč dopředu. Následovala nádherná kombinace Sedláček - Bogár - Kalaš - Volek. Poslední zmíněný poslal míč za sebe na Sedláčka ten ve 45. minutě zvyšuje vedení na 0:2.

Druhý poločas byl v našich rukách a hrálo se hlavně na polovině domácích.

K první šanci se dostal Bogár, který sebral míč stoperovi a s Palubou v patách běžel na brankáře. Jeho střela po zemi ale skončila těsně vedle.

V 59. minutě jsme opět skóre navýšili. Nový na lajně stahovačkou oběhl Gregora a pokračoval až k vápnu, přihrál na Pivrnce, který poslal míč před brankovou čáru, kde si druhý gól připsal Volek. 0:3.

59. minuta - střídání, ze hry Kalaš, do hry Řehák.

V 63. minutě měl soupeř k dispozici roh. Centr našel ve vápně hlavu soupeře, ale Ramsovi se na poslední chvíli podařilo míč vyrazit.

64. minuta - střídání, ze hry Nový, do hry Macek.

V 73. minutě se trefil i střídající Macek. Macek se ocitl na pravém kraji vápna, kde se rozhodnul vzít akci na sebe. Proběhl mezi 2 hráči až do vápna, kde prošel mezi dalšími dvěma hráči a nekompromisně po zemi zakončil.

74. minuta - střídání, ze hry Bogár, do hry Cháb.

77. minuta - střídání, ze hry odešli Sedláček s Volkem T., do hry Vostracký a Volek D.

Poslední naše šance přišla ještě v 88. minutě, kdy po rohu soupeře odkopnul míč z vápna Petrouš. Balon našel na půlce Macek a běžel 1 na 1 proti Gregorovi. Tomu se ale podařilo Macka zastavit.

Z Nového Strašecí jsme si tedy odvezli 3 body, 4 krásné branky a Rams si v zápase udržel čisté konto!