Nahrávám...

Dorost

FK Jinočany » Mužstva » Dorost

FK DOBŘÍČ : FK JINOČANY

Naši dorostenci zvítězili v nedělním (15.10.2023) derby proti Dobříči 1:2, díky gólům Jan Hilleho a Olivera Potužníka!

SOKOL ZVOLE : FKJ

Dorostenci dnes (30.9.2023) vyrazili do Zvole. Naši dorostenci hned po prvním poločase prohrávali 5:0. Ve druhém poločase se pokusili náskok soupeře dotáhnout, ale i přes to zápas skončil třemi body pro soupeře, a to s výsledkem 5:3.

Mníšek pod Brdy : FKJ

Na dnešní zápas (24.9.2023) vyrazili dorostenci do Mníšku pod Brdy. Dorostencům se ale bohužel nepovedlo proměnit hned několik šancí a z Mníšku si odvezli prohru 7:3.

FKJ : TJ SOKOL JENEČ

Svůj zápas včera (17.9.2023) odehráli naši dorostenci, a to proti týmu z Jenče. Zápas skončil remízou 4:4.

Je potřeba ale vyzdvihnout neuvěřitelně bojovný výkon kluků, jelikož po červené kartě pro našeho hráče hráli 60 minut v oslabení!

Zároveň tým Jenče byl oproti našim klukům složen ze starších a urostlejších hráčů!

Skvěle kluci!

TJ HOSTIVICE : FKJ

V dnešním (9.9.2023) zápase se naši dorostenci neuvěřitelně rozstříleli a soupeře z Hostivic porazili 1:16!

FKJ : FK SLAVOJ ŘEVNICE

Dnešní (3.9.2023) domácí utkání dorostu bohužel skončilo výhrou na straně soupeře, a to s výsledkem 3:4.

FKJ : HRADIŠŤKO

FKJ : HRADIŠTKO 10:2

5X Lžičař, 2x Hille, 2x Potužník, Kyndl

Nedělní zápas našeho dorostu se nesl ve velmi zvláštním duchu…

Soupeř přijel na zápas pouze v sestavě 8+1. ve druhém poločase dostal hráč Hradišťka červenou kartu, a tak pokračovali ve formaci 7+1. v 75. minutě se soupeři zranil hráč a rozhodčí tak zápas předčasně ukončil z důvodu mála hráčů.

I přes nepočetnou sestavu přijel soupeř s velmi silnými hráči, kteří na Jinočanskými převažovali hlavně stavbou těla, neostýchali se ani ostrých faulů.

Naši hráči se ale nedali, rychlými akcemi se dostávali do útoku a zápas skvěle dotáhli k jednozančné výhře.

Gratulujeme kluci!

FKJ : ŘEVNICE

Dorostenci se ve středečním utkání setkali se soupeřem z Řevnic. Hned první komplikace přišla při rozcvičce, kdy špatně došlápnul hráč Tobias Měcháček a do zápasu vůbec nenastoupil. Tobias má bohužel naštípnutý kotník a my mu přejeme brzký návrat na hřiště!

Dorostenci bohužel nakonec prohráli 3:7.

FKJ : VŠENORY

Dorost v nedělním utkání proti soupeři Všenorský SK/TJ Jíloviště zvítězil vysokým výsledkem 21:0!